O nas

Już od ponad 15 lat budowaliśmy obiekty sportowe na terenie całej Polski między innymi pod szyldem  firmy Tennis Solution s.c., dlatego postanowiliśmy stworzyć własną rodzinną firmę i promować Nasze doświadczenia i profesjonalizm pod własnym szyldem i nazwą.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa sportowego, wyróżniają się profesjonalizmem świadczonych usług oraz umiejętnością dostosowania się do oczekiwań inwestora.

Chcąc zapewnić najwyższy standard realizacji naszych usług korzystamy z materiałów sprawdzonych i renomowanych producentów oraz współpracujemy z firmami, które oferują produkty i usługi najwyższej jakości.

Liczba zrealizowanych inwestycji przez Naszą kadrę utwierdza Nas w przekonaniu, że to co robimy spełnia oczekiwania naszych klientów i jest wynikiem powiększającej się liczby Inwestorów, a tym samym zapełnienia portfolio z Naszych realizacji inwestycyjnych z całego kraju.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Inwestorów prywatnych jak i Inwestorów z sektora publicznego, samorządów lokalnych, właścicieli i zarządców klubów i obiektów sportowych, administratorów i właścicieli szkół i do wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Mirosław i Bożena Dziuba.